DODÁVÁME TO NEJLEPŠÍ NA SOUČASNÉM TRHU

PRODUKTY A SLUŽBY

Ještě nejste rozhodnuti, jaký typ produktu zvolíte? 
Náš průvodce Vám tuto cestu usnadní.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Chci klimatizaci, jak mám postupovat?

Je to jednoduché. Kontaktujte nás a dohodněte si schůzku u Vás, nebo u nás na firmě. Zhodnotíme požadavky a vstupní technická data a navrhneme ideální řešení, to vše zdarma a do 3 pracovních dnů.


Jaký je termín dodání klimatizace?

Zajišťujeme kompletní dodávku včetně montáže běžně do 14 dnů od objednání. V sezónních měsících červen až září individuální termíny, na dotaz. Jen u nás máte navíc záruku 3 roky na montáž. 


Můžu si jednotku namontovat sám?

Bohužel tato varianta není možná. Podle platných zákonů a norem smí klimatizaci montovat pouze certifikovaná společnost s certifikací pro F plyny. Normy a zákony jsou u klimatizací velmi přísné.

​​​​​​​
Kolik času zabere montáž klimatizace?

Opravdu záleží na specifikaci podmínek. Obvykle jsou to jednotky hodin pro klimatizaci 1+1 počítejte 3-7 hodin


Je klimatizace vhodná pro alergiky?

Určitě ano, současné klimatizace aktivně filtrují proudící vzduch a díky ionizátorům a ostatním filtrům zajistí ten nejčistší vzduch v interiéru. U modernějších jednotek můžete sledovat i množství prachu a částic na světelném displeji a podle toho upravovat funkci klimatizace. Ano, vybrané typy aktivně likvidují viry a bakterie.

Je klimatizace pouze pro chlazení?

Není, klimatizací můžete i topit. Ve specifikacích vždy naleznete jak výkon pro chlazení, tak pro topení.


Kolik stojí klimatizace?

Naše klimatizace jsou jedny z nejtišších a nehospodárnějších na trhu. I tak se ceny pohybují od 25 000,-Kč včetně montáže pro jednotky 1+1 a od 51 000,-Kč pro multisplitové jednotky / jedna venkovní jednotka a až 5 vnitřních nástěnných

​​​​​​​
Je provoz klimatizace drahý?

Námi nabízené klimatizace mají jednu z nejnižších spotřeb el. energie a finanční náročnost na provoz systému 1+1 je pouze v řádech stokorun za rok. jedny z nejúspornějších a současně také nejtišších klimatizací nabízí výrobce Haier a patří mezi naše nejprodávanější značky. Ostatně u klimatizací platí jedno pravidlo, čím nižší investice, tím dražší provoz.


Kdo mi zajistí servis a údržbu?

Servis a kompletní údržbu včetně čištění zajišťujeme my, jako montážní firma a to po celou dobu záruky. Servis ale poskytujeme pouze pro naše zákazníky nebo pro zboží zakoupené v naší síti. Současně poskytujeme i pozáruční servis, což Vás jistě potěší v parném létě. U nás nakoupíte v pobočkách v Praze nebo v Olomouci.

Příjemné klima pro váš domov

Klimatizace jsou tišší než padající listí. Mají nenápadný design a chytré funkce, díky kterým dokonale padnou do každého interiéru. Propojte je s chytrou domácností, ovládejte odkudkoliv.

Dokonalé prostředí v hotelu i kanceláři

Klimatizace udrží příjemné prostředí v každém interiéru. Optimální teplota vzduchu v místnosti bez pocitu průvanu s využitím senzorům pohybu osob. Zdravé životní prostředí díky samočisticí funkci Self Clean např. u klimatizací Haier.

Inteligentní ovládání

U Haier můžete pomocí bezdrátového USB adaptéru, který se prodává samostatně, můžete ovládat bezkanálovou klimatizaci ze svého mobilního zařízení. Jednoduše jej připojte a propojte se s naší bezplatnou aplikací Haier Home. Svoji jednotku tak můžete monitorovat a ovládat odkudkoliv a kdykoliv. Klimatizaci můžete také ovládat hlasem díky kompatibilitě s Asistentem Google a Amazonem Alexou.

S aplikací ovládnete celou domácnost

Sledujte stav a zapněte nebo vypněte jednotku odkudkoliv
Upravte teplotu, režim a otáčky ventilátoru
Nastavte týdenní rozvrh chlazení a vytápění
Získejte včasná oznámení týkající se běžné údržby uživatelů
Spárujte se s Amazon Alexa nebo Asistentem Google pro ovládání hlasem

Ptáte se, jak postupovat?

Připojte modul USB WiFi k vnitřní jednotce
Stáhněte si aplikaci, vytvořte si účet
Připojte aplikaci k zařízení podle těchto pokynů
Potřebujete poradit s výběrem klimatizace?