Příprava
Provádíme přípravu a montáž rozvodů potrubí včetně odvodů kondenzátu, elektrikářské práce, montáž jednotek venkovních a vnitřních, zprovoznění,
 předvedení, zaškolení. 
Montáž
Jsme autorizovaný prodejce klimatizací. Provádíme certifikovanou montáž se zárukou 3 roky na montáž a následnou telefonickou podporu s obsluhou v pracovní dobu Klimahet.
Servis
Zajišťujeme servis po celou dobu záruky a následně i v době pozáruční. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc a servis provádíme operativně. Servis provádíme pouze pro klienty Klimahet.
Regiony
Návrhy a montáže realizujeme převážně v Praze a Olomouci, kde také můžete navštívit naše pobočky. U nás je montáž a následný servis bez problémů.
MONTÁŽ A SERVIS

Realizujeme profesionální montáž našich produktů s garantovanou zárukou od výrobce. Jsme autorizovaný prodejce a certifikovaná montážní firma. Naše montáž je podložena patřičnými certifikáty nejen z oboru klimatizací, ale i od výrobců.
 

Zajišťujeme kompletní dodávku včetně montáže běžně do 10 dnů od objednání. V sezónních měsících červen až září individuální termíny, na dotaz. Jen u nás máte navíc záruku 3 roky na montáž. 


Zajišťujeme po celou dobu záruky běžný servis i servis pozáruční. Potřebujete každoroční servis a čištění? Neváhejte nás kontaktovat.

Servis provádíme pouze pro naše klienty.


Při objednání zboží klient souhlasí s níže uvedenými všeobecnými obchodními podmínkami.

CENÍK SERVISNÍCH PRACÍ
  • roční čištění a servisní prohlídka venkovní jednotky: 1 200,-Kč/ks
  • roční čištění a servisní prohlídka vnitřní jednotky: 990,-Kč/ks
  • hloubkové čištění a servisní prohlídka venkovní jednotky, každé 3 roky: 2 500,-Kč/ks
  • hloubkové čištění a servisní prohlídka vnitřní jednotky, každé 3 roky: 2 200,-Kč/ks


K servisním pracem je zapotřebí připočítat cestovné z pobočky Praha nebo Olomouc v ceně 19,-Kč/km a ostatní přidružené náklady viz “Ceník servisních prací”, uvedený níže. Servis provádíme pouze pro naše klienty.

Ceny servisních prací jsou stanoveny bez DPH 15%. Ceník platný od 1.3.2022 do vydání nového. Běžné čištění a periodický servis je nutné objednat nejméně 30 dnů předem na email: info@klimahet.cz. 

NÁVODY A MANUÁLY KE STAŽENÍ

Pro uznání záruky na námi dodané klimatizace je nutné provádění servisu 2x ročně, tak jak požadují výrobci klimatizací.