Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí.
Vytápění a chlazení je náš svět.

Klimahet


Jsme společnost, která nabízí dodávku a montáž klimatizací na klíč se zárukou 3 roky na naši montáž. Záruka na jednotky dle podmínek výrobců. Nabízíme Vám špičkové a nejtišší klimatizace na trhu, které nejen chladí, ale i topí. Navštivte naše prodejny v Praze a v Olomouci, kde si můžete pohodlně vybrat nejen způsob vytápění, ale i typ chlazení. 


U nás najdete ty nejmodernější a ověřené produkty firem Haier, Samsung a AUX. Soustředíme se pouze na 3 značky, ale důkladně.

​​​ 

KLIMAHET je divizí společnosti Hetvoor Distribution s.r.o. Praha, která je největší dovozce a prodejce plynových krbů v ČR.  

POČET NAŠICH REALIZACÍ
682
OBVYKLÝ TERMÍN DODÁNÍ
10
ZÁRUKA NA NAŠI MONTÁŽ
3
SERVIS REALIZUJEME DO
48
Založení divize klimatizace bylo logickým krokem.

Oheň a led jsou svoje protiklady a lidé do svých domů čím dál častěji hledají nejen to pomyslné teplo a klid, ale i chlazení. 


Založení firmy KLIMAHET a propojení s naší divizí KRBY HETVOOR, která zajišťuje vytápění plynovými krby, krby na dřevo a bio krby, bylo logické. Protože všechny naše klimatizace umí i topit, je to ideální spojení. 


Krb a klimatizaci montujeme v jeden termín, s jedním servisem, jednou zárukou, to je velmi výhodné pro další péči o zařízení, a hlavně vstupní investici.

„Upozornění: Montáž klimatizace je nutné provádět pouze k této montáži dle příslušných právních předpisů oprávněnou osobou. Dle nařízení EP a Rady (EU) č. 517/2014 a zákona č. 73/2012 Sb., o látkách, které poškozují ozonovou vrstvu, a o fluorovaných skleníkových plynech, ve znění pozdějších předpisů, prodej klimatizace koncovému zákazníkovi není možný bez zajištění odborné montáže k této montáži oprávněnou osobou. 

KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o. je držitelem živnostenského oprávnění Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel.