Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí
Zboží a služby pro Vás dodáváme již 20 let

Už se známe?

To jsme my.

Klimahet

Jsme společnost, která nabízí dodávku a montáž klimatizací na klíč se zárukou 3 roky. Nabízíme Vám špičkové a nejtišší klimatizace na trhu. Navštivte naše prodejny v Praze a v Olomouci, kde si můžete pohodlně vybrat nejen způsob vytápění, ale i typ chlazení. 


U nás najdete ty nejmodernější a ověřené produkty firem Haier, Samsung, LG a AUX.


Od prodeje a montáže krbů, jako tepla domova, je opravdu jen malý krůček k montáži klimatizací. 

​​​​​​​ 

KLIMAHET je divizí společnosti Hetvoor Distribution s.r.o. Praha, která je největší dovozce a prodejce plynových krbů v ČR.  

„Upozornění: Montáž klimatizace je nutné provádět pouze k této montáži dle příslušných právních předpisů oprávněnou osobou. Dle nařízení EP a Rady (EU) č. 517/2014 a zákona č. 73/2012 Sb., o látkách, které poškozují ozonovou vrstvu, a o fluorovaných skleníkových plynech, ve znění pozdějších předpisů, prodej klimatizace koncovému zákazníkovi není možný bez zajištění odborné montáže k této montáži oprávněnou osobou. 

KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o. je držitelem živnostenského oprávnění Montáž, opravy a rekonstrukce chladících zařízení a tepelných čerpadel.
Připojení divize klimatizace byla logickým krokem.“

Oheň a led jsou svoje protiklady a lidé do svých domů čím dál častěji hledají nejen to pomyslné teplo a klid, ale i chlazení či dobíjení.
K propojení divizí nás přivedl jeden ze zákazníků, který měl požadavek zakomponovat do tělesa krbu i klimatizaci. Rozhodli jsme se proto pro distribuci klimatizačních jednotek, jež časem doplnily také čističky vzduchu a tepelná čerpadla. 
Vše, co dodáváme, dodáváme pro koncové zákazníky v jeden termín montáže, s jedním servisem, jednou zárukou, to je velmi výhodné pro další péči o zařízení, a hlavně vstupní investici.


U nás najdete ty nejmodernější a ověřené produkty firem Haier, Samsung, LG a AUX. Sortiment pro Vás stále rozšiřujeme.

Jaký je náš příběh?

Richard Raab, CEO

Podívejte se na náš příběh…